Non-stop linka

2 3337 3337

Provoz nepřerušen.

 

Nenecháme Vás v karanténě bez pomoci.

Řešíme havárie i běžné opravy.

NON-STOP LINKA
2 3337 3337

 

 

Dopis jednatele: Dobrý den, společnost AAA-ZTS, s.r.o., která 25 let odvádí daně v této zemi, Vás vzhledem k mimořádné situaci prosí a nabízí předplacení služby Vám či Vašim blízkým. Prosim podporujte české subjekty. S úctou a přánim lepsich časů Petr Beran, jednatel společnosti. V případě zájmu stačí napsat na voucher@zts.cz.

Záchranná technická služba

Fotogalerie

NON-STOP LINKA
2 3337 3337

Výhody

 • Jistota

  Se Záchranou technickou službou vždy víte, koho si pouštíte do bytu. Každý z našich servisních techniků před přijetím prochází důkladným ověřením kvalifikace. Absolvuje i psychologické testy.

 • Klid

  Na základě našich letitých zkušeností s havarijní službou nabízíme preventivní prohlídky objektů a následný návrh jejich údržby. Výsledkem je výrazné ušetření nákladů, které jsou spojené s provozem objektu či bytu.

 • Bezpečí

  Kvalita práce je naším hlavním cílem. Předcházíme vzniku škod a ublížení na zdraví. Včasná a kvalitní oprava Vám zajišťuje pocit bezpečí, šetří čas i peníze a hlavně předchází haváriím.

 • Rychle a 24/7

  Na havárie reagujeme rychle a akčně. Přijedeme v nejkratším možném čase. Škody na vašem majetku způsobené havárií budou díky tomu minimální. Naše havarijní služba funguje nonstop.